... a uvidíte

Kontaktní čočky SWITCH již od 499 Kč nebo 15% sleva na všechny  kontaktní  čočky. 

Pokud nosíte dioptrické brýle, jistě víte, že ne pro každý sport jsou brýle ideální volbou.Řešením jsou kontaktní čočky, které nepřekážejí při sportu, a můžete je libovolně kombinovat se slunečními brýlemi.

A teď můžete navíc své oblíbené kontaktní čočky zakoupit již od 499 Kč (Akční cena 499 Kč se vztahuje na kontaktní čočky SWITCH Comfort 1 Day, při koupi dvou kusů). Nebo využít slevu 15% na veškeré kontaktní čočky v nabidce!

Vaše kontaktní čočky SWITCH si můžete pohodlně objedat i na http://www.kontaktnicockyswitch.cz/ . Poté si je stačí vyzvedout na vaší nejbližší pobočce FOKUS optik!

V portfoliu kontaktních čoček SWITCH najdete nejen kontakntí čočky sférické, ale  i čočky multifokální a torické.

A pokud ještě nenosíte žádné kontaktní čočky anebo máte jiný typ a rádi byste vyzkoušeli kontaktní čočky SWITCH, tak se stačí objednat na I. nebo II. Aplikaci do aplikačních středisek, které najdete skoro ve všech pobočkách FOKUS optik po celé ČR a čočky si nechat profesionálně – optometristou naaplikovat.

Upozornění: Kontaktní čočky, pokud s nimi začínáte nebo jste již jejich nositelé, vyžadují odborné vyšetření, zaškolení a také následné kontroly. Rozhodně nedoporučujeme zkoušet čočky na vlastní pěst jen zakoupením prodejního balení. Neodborným zacházením si můžete zrak nenávratně poškodit!

Akční cena 499 KČ za balení platí při koupi dvou balení kontaktních čoček SWITCH Comfort 1 Day, nelze kombinovat s jinou akční nabídkou či slevou. Nelze uplatit poukázky z FOKUS optik klubu.

15% sleva platí ne veškeré kontaktní čočky a nelze kombinovat s jinou akční nabídkou či slevou, nelze uplatnit poukázky z FOKUS optik klubu. Neplatí na objednávky  z eshopu Fokus optik! Platí od 2.2.2018 do odvolání ve všech provozovnách kromě FAOC Štěrboholy.

 


Akce se vztahuje na produkty