... a uvidíte

Kontaktní čočky SWITCH v akci 2+1 ZDARMA!

Pozor! Akce se prodlužuje do 31.7. 2018!

Pokud nosíte dioptrické brýle, jistě víte, že ne pro každý sport nebo pro určitou příležitost, jsou brýle ideální volbou. Řešením jsou kontaktní čočky, které nepřekážejí při sportu  a můžete je libovolně kombinovat se slunečními brýlemi.

A teď můžete navíc své oblíbené kontaktní čočky zakoupit v akci 2+1 ZDARMA!  Pokud zakoupíte jakékoli tři balení kontaktních čoček SWITCH, nejlevnější máte zcela zdarma!

Vaše kontaktní čočky SWITCH si můžete pohodlně objednat i na http://www.kontaktnicockyswitch.cz/ . Poté si je stačí vyzvednout na vaší nejbližší pobočce FOKUS optik!

V portfoliu kontaktních čoček SWITCH najdete nejen kontakntí čočky sférické, ale  i čočky multifokální a torické.

A pokud ještě nenosíte žádné kontaktní čočky anebo máte jiný typ a rádi byste vyzkoušeli kontaktní čočky SWITCH, tak se stačí objednat na I. nebo II. Aplikaci do aplikačních středisek, které najdete skoro ve všech pobočkách FOKUS optik po celé ČR a čočky si nechat profesionálně – optometristou naaplikovat.

Upozornění: Kontaktní čočky, pokud s nimi začínáte nebo jste již jejich nositelé, vyžadují odborné vyšetření, zaškolení a také následné kontroly. Rozhodně nedoporučujeme zkoušet čočky na vlastní pěst jen zakoupením prodejního balení. Neodborným zacházením si můžete zrak nenávratně poškodit!

Akce platí na všechny prodejní balení kontakntích čoček SWITCH. Kombinace balení a dioptrií možná. Zdarma je vždy nejlevnější balení.  Nelze kombinovat s jinou akční nabídkou či slevou. Nelze uplatit poukázky z FOKUS optik klubu.

Akce platí i pro rezervační objednávky na www.kontaktnicockyswitch.cz Platí od 2.5.2018 do 31.7.2018 ve všech provozovnách kromě FAOC Štěrboholy.

 


Akce se vztahuje na produkty