... a uvidíte

Sleva 30  – 70% na všechny dioptrické obruby nebo sluneční brýle!

A 20% na nové modely roku 2018!

Rádi byste si v novém roce pořídili i nové dioptrické brýle, nebo sluneční brýle? Přijďte do poboček FOKUS optik a vyberte si z široké nabídky nejen značkových brýlí!

právě teď na vás čekají slevy ve výši 30 -70 % na všechny dioptrické obruby v kompletní brýlové zakázce, nebo sluneční brýle. A také exkluzivní 20% sleva na všechny nové modely pro rok 2018! Slevy platí pro všechny modely slunečních brýlí nebo dioptrických obrub!

Sleva na dioptrické obruby platí při zakoupení kompletní brýlové zakázky (dioptrická skla a dioptrické brýle) Sleva platí ve všech pobočkách FOKUS optik, kromě FASHION ARENA OUTLET CENTER -  Štěrboholy, Praha. Slevy se nesčítají. (Kromě slevové poukázky 100 Kč nebo 200 Kč z FOKUS optik klubu). Akce platí od 27.12. 2017 do ODVOLÁNÍ.

OUTLET  - FASHION ARENA OUTLET 10 - 40% navíc k outletovým cenám!

V outletu je pro Vás připravená akce  - K OUTLETOVÝM CENÁM NAVÍC 10 - 40% SLEVA na dioptrické obruby nebo sluneční brýle! Přijďte si vybrat!

Sleva na dioptrické obruby platí při zakoupení kompletní brýlové zakázky (dioptrická skla a dioptrické brýle) Sleva platí pouze  FASHION ARENA OUTLET CENTER -  Štěrboholy, Praha. Slevy se nesčítají. (Kromě slevové poukázky 100 Kč nebo 200 Kč z FOKUS optik klubu). Akce platí od 27.12. 2017 do ODVOLÁNÍ.

Akce se vztahuje na produkty