... a uvidíte

Sleva  50% na všechny dioptrické obruby nebo sluneční brýle!

Rádi byste si  pod stromeček pořídili  nové dioptrické brýle, nebo sluneční brýle? Přijďte do poboček FOKUS optik a vyberte si z široké nabídky nejen značkových brýlí!

Právě teď na vás čeká skvělá sleva výši 50% na všechny dioptrické obruby v kompletní brýlové zakázce, nebo sluneční brýle. Slevy platí pro všechny modely slunečních brýlí nebo dioptrických obrub!

Sleva na dioptrické obruby platí při zakoupení kompletní brýlové zakázky (dioptrická skla a dioptrické brýle) Sleva platí ve všech pobočkách FOKUS optik, kromě FASHION ARENA OUTLET CENTER -  Štěrboholy, Praha. Slevy se nesčítají. Kromě slevové poukázky 100 Kč nebo 200 Kč z FOKUS optik klubu. Akce platí od 5.11 2018 do odvolání.

OUTLET  - FASHION ARENA OUTLET 30% navíc k outletovým cenám na dioptrické obruby a sluneční brýle!

 

V outletu je pro Vás připravená také skvělá akce  - K OUTLETOVÝM CENÁM  30%  SLEVA  NAVÍC na  všechny dioptrické obruby v kompletní brýlové zakázce nebo sluneční brýle! Přijďte si vybrat!

Sleva na dioptrické obruby platí při zakoupení kompletní brýlové zakázky (dioptrická skla a dioptrické brýle) Sleva platí pouze  FASHION ARENA OUTLET CENTER -  Štěrboholy, Praha. Slevy se nesčítají. (Kromě slevové poukázky 100 Kč nebo 200 Kč z FOKUS optik klubu). Akce platí od 5.11. do odvolání.

Akce se vztahuje na produkty