... a uvidíte

AŽ 40% SLEVA NA VŠECHNY SLUNEČNÍ BRÝLE!

Léto je v plném proudu a je stále čas pořidit si nové sluneční brýle! Připravili jsme pro Vás skvělou slevu na všechny sluneční brýle z nabídky FOKUS optik! Na všechny sluneční brýle máte až 40% slevu!

Tak využijte skvělou nabídku a pořiďte si sluneční brýle s výhodnou slevou! V nabídce najdete brýle světových značek jako Fendi, Max Mara, Marc Jacobs, Hugo Boss, Tommy Hilfiger, Pierre Cardin, Fossil, Polaroid, Carrera nebo Ray-Ban a mnohé další. Samozřejmostí je UV filtr na všech našich slunečních brýlích, který Vám spolehlivě ochrání zrak před UV zářením. Naši specialisté Vám také rádi poradí s výběrem, a to především ve chvíli, kdy potřebujte dát do slunečních brýlí dioptrickou korekci. Pokud chcete vědět více o slunečních dioptrických čočkách zeptejte se ve své pobočce FOKUS optik!

Akce platí od 1.5. 2017 do odvolání. Slevu nelze sčítat s ostatními slevami. Lze pouze uplatnit slevovou poukázku FOKUS optik klub 100 Kč, nebo 200 Kč.  Akce platí ve všech pobočkách FOKUS optik, kromě Outletu Fashion Arena Štěrboholy.Neplatí pro objednávky z Eshopu.

Akce se vztahuje na produkty