... a uvidíte

50% SLEVA NA VŠECHNA DIOPTRICKÁ A MULTIFOKÁLNÍ SKLA v kompletní brýlové zakázce!

Potřebujete nové dioptrické brýle? Právě ve FOKUS optik máte možnost pořídít si kvalitní dioptrické brýle, navíc teď se slevou 50% na veškerá dioptrická skla, včetně multifokálních! A to při zakoupení kompletní brýlové zakázky (dioptrická skla + dioptrická obruba).

Dioptrické obruby můžete vybírat z naší široké nabídky. Skla pak nabízíme od renomovaných výrobců a můžeme Vám nabídnout velice širokou nabídku, nejen klasických dioptrických skel, ale i speciálních jako jsou multifokální či samozabarvovací skla, skla na počítač, nebo velmi populární skla na řízení.

Akce platí od 11.2.2019  do odvolání!  Sleva platí v rámci zakoupení kompletní zakázky (skla + obruba). Slevy se nesčítají! Lze uplatnit pouze slevovou poukázku 100 Kč, nebo 200 Kč z FOKUS optik klubu.  Sleva neplatí v outletu Fashion Arena Prague Outlet a ve FOKUS optik Mostecká.

Sleva v Outletu Praha

40 % SLEVA NA VŠECHNA DIOPTRICKÁ A MULTIFOKÁLNÍ SKLA v kompletní brýlové zakázce již z OUTLETOVÝCH CEN!

Navštivte  náš Outlet a  pořiďte si své nové brýle za outletové ceny. Navíc skla teď získáte s 40% slevou již k outletovým slevám!

Akce platí od 11.2. 2019 do odvolání!. Sleva platí v rámci zakoupení kompletní zakázky (skla + obruba). Slevy se nesčítají! Lze uplatnit pouze slevovou poukázku 100 Kč, nebo 200 Kč z FOKUS optik klubu.  Sleva platí pouze v outletu Fashion Arena Prague Outlet.

FOKUS optik Praha Mostecká

20% sleva na všechny sluneční brýle a to i z nových kolekcí. Přijdťe si vybrat do specializované prodejny slunečních  brýlí své nové sluneční brýle na jaro!   Pobočku najdete u Karlova Mostu v ulici MOstecká 3.

Sleva platí na všechny sluneční brýle v nabídce FOKUS optik Mostecká - Sleva neplatí na obj. z eshopu. Ostatní slevy se nesčítají, lze uplatnit pouze slevovou poukázku 100 Kč, nebo 200 Kč z FOKUS optik klubu. Sleva platí pouuze ve FOKUS optik Mostecká!  Sleva platí od 11. 2. do odvolání.

Akce se vztahuje na produkty