... a uvidíte

1+1 ZDARMA na kompletní dioptrické brýle nebo sluneční brýle

Pořiďte si nové dioptrické brýle nebo sluneční brýle a druhé pro vás nebo vaše blízké dostanete zdarma!

Pokud potřebujete nové dioptrické brýle nebo sluneční brýle, tak přijďte do FOKUS optik! Máme pro Vás skvělou nabídku druhých brýlí zdarma! Pokud si vyberete své nové kompletní dioptrické brýle, dostanete do hodnoty 5000 Kč druhé kompletní brýle zcela zdarma!

A když si pořídíte sluneční brýle, tak do celé hodnoty zakoupených slunečních brýlí dostanete druhé zcela zdarma!

A navíc druhé brýle nemusíte pořizovat jen sobě, ale můžete si pořídit nové brýle spolu s manželkou, kamarádkou, nebo kolegou. Výběrem dioptrických obrub ani dioptrických skel nejste nijak omezeni, stejně tak je to u slunečních brýlí. Můžete vybírat a kombinovat z celé nabídky FOKUS optik!

Zdarma jsou vždy druhé levnější brýle do max. hodnoty 5 000 Kč. Pokud budou druhé dioptrické brýle dražší než 5 000 Kč, bude vám tato částka odečtena z celkové ceny druhých brýlí. Sluneční brýle jsou zdarma v nižší nebo stejné hodnotě. Nevyčerpanou hodnotu slunečních nebo kompletních dioptrických brýlí nelze směnit za peníze ani další zboží. Kompletní dioptrické brýle = obruba + skla. Akce platí ve všech pobočkách FOKUS optik kromě Outletu. Slevy se nesčítají, akci nelze kombinovat na koupi slunečních a dioptrických brýlí. Akce neplatí na objednávky v e-shopu. Akce platí od 21. 8. 2017 do odvolání.

Na tuto akci NELZE uplatnit poukázky 100 Kč nebo 200 kč z FOKUS optik klubu!